Podpora poradny pro naše pacienty a jejich blízké

Zleva: Zástupce přednosty Onkologické a radioterapeutické kliniky MUDr. Marie Votavová, ředitel spol. Lintech Karel Kubr, ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. a vrchní sestra kliniky Mgr. Simona Šípová, MBA (foto FN Plzeň)

Symbolický šek na 30 tisíc korun, které poputují na Onkologickou a radioterapeutickou kliniku FN Plzeň, předal ředitel společnosti Lintech Karel Kubr řediteli FN Plzeň Václavu Šimánkovi. Domažlická firma Lintech, která je jedním z lídrů v oblasti laserové technologie a stavby jednoúčelových strojů, podpořila FN Plzeň už dříve. V roce 2021 věnovala 15 tisíc na covidová pracoviště a v roce 2019 na onkologickou kliniku 15 tisíc korun.  Letošní dar využije onkologická klinika pro práci v poradnách pro nemocné a jejich blízké. Děkujeme!