Onkologická a radioterapeutická klinika

alej Svobody 923/80, 323 00, Plzeň

Obrázky: Naše klinika se nachází v Plzni na Lochotíně, vlevo je zobrazeno červeně umístění budov nemocnice a modře parkoviště, Onkologie je označena hvězdičkou a je situována nalevo po průchodu vstupem/vjezdem horní vrátnicí (označeno černou šipkou) z ulice (alej Svobody). Na fotografii je vidět hlavní vchod do budovy s parkovištěm pro sanitky a případně rychlé zastavení pro výstup a nástup pacienta. Na úrovni hlavního vchodu je vstupní hala, recepce, kavárna/bufet/občerstvení, hlavní čekárna, náběrová místnost, ambulance a přednášková seminární místnost (označeno šipkou). V suterénu jsou pak ozařovny, vyšetřovny magnetické rezonance, CT a sonografie. V nadzemní bílé části budovy (na sloupech) jsou umístěna oddělení A,B a C pro hospitalizované pacienty. (foto S.Vokurka).