PLZEŇSKÁ #COPATUTOJE VYNESLA UŽ TÉMĚŘ 600 TISÍC PRO ONKOLOGICKOU KLINIKU

Uvedenou částku 592 588 korun vynesl společný projekt města Plzně a plzeňské značky Horsefeathers, která uvedla loni na podzim na trh reedici kolekce oblečení HORSEFEATHERS#COPATUTOJE a z prodeje nových produktů nyní získává Onkologická a radioterapeutická klinika Fakultní nemocnice Plzeň symbolický šek předávaný v úterý 2..2.2021 primátorem Plzně Martinem Baxou (na fotografii dole vpravo) a spolumajitelem značky Horsefeathers Pavlem Kubíčkem (na fotografii nahoře vpravo) do rukou ředitele Fakultní nemocnice Plzeň Václava Šimánka (na fotografii dole vlevo) a přednosty kliniky profesora Jindřicha Fínka (na fotografii nahoře vlevo). Zakoupením produktu zákazník přispívá předem danou částkou na transparentní účet, výtěžek je určen právě Onkologické a radioterapeutické klinice Fakultní nemocnice Plzeň. Přednosta kliniky Jindřich Fínek uvádí: „Velmi si tohoto daru vážíme a děkujeme všem, kteří koupí výrobků se značkou Horsefeathers přispěli k tak vysoké částce. Žijeme ve složité době a z důvodu složité epidemiologické situace nastavujeme nové postupy. Rádi bychom tyto finance použili na nákup technologie, která napomůže ke zvýšení bezpečnosti a k lepší epidemiologické kontrole.“

Foto a zdroj: M. Pecuch a Eva Barborková, Magistrát města Plzně - viz zde také plný text a další foto